для людей з порушеннями зору
Солдатський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти імені М. Гендіної Тростянецької міської ради

Протидія онлайн-шахрайству

Здоровий спосіб життя це просто

Мета: виховувати в дітей інтерес до фізичної культури і спорту, як вагомого засобу зміцнення здоров’я; усвідомлення необхідності ведення здорового способу життя; сприяти розвитку рухових якостей; почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги; дати орієнтири щодо активного проведення вільного часу і дозвілля з користю для здоров’я.

19:30 23.05.2018

«Скільки професій, стільки і мрій»

Мета: Поширити уявлення учнів про професії людей, результатами праці яких найчастіше користуються у повсякденному житті; сприяти розвитку мислення, творчої обдарованості учнів; виховувати любов та шанобливе ставлення до праці.

19:27 22.05.2018

Будь обережним на дорозі

Мета: поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам'яті, навичок поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості.

19:27 20.05.2018